Чому бізнес вибирає аутсорсинг?

Чому бізнес вибирає аутсорсинг?
Чому бізнес вибирає аутсорсинг?
23.08.2017
Держава компенсує вартість навчання? Так, це працює!..
Держава компенсує вартість навчання? Так, це працює!..
24.03.2019
Переглянути всі статті

Чому бізнес вибирає аутсорсинг?

Чому бізнес вибирає аутсорсинг?

Свідомо та підсвідомо, кожен із нас намагається створювати навкруги себе середовище, комфортне для себе. Так чи інакше, будь-хто із «досвідчених» у особистому чи суспільному житті отримував незабутнє відчуття задоволення від прийнятого ефективного рішення, яке водночас вражало своєю красою. Нічого нового у цьому немає: поєднання максимального позитивного результату із мінімальними затратами завжди формує естетику «наближеного щастя», коли  півдня або навіть півмісяця можна ходити, згадувати і хвалити себе.

В сучасних умовах ведення бізнесу в Україні, які склалися, дуже часто, для того щоб залишатися на місці потрібно швидко бігти, відповідно, прийняття ефективних рішень вже не розкіш власного задоволення, а нагальна потреба виживання проектів, що раніше вражали своїм оптимізмом до майбутнього.

Немає потреби їздити на семінари та бізнес-тренінги, для того щоб зрозуміти критичну необхідність прийняття ряду оптимізаційних рішень в умовах стагнуючого ринку, не лише для оптимізації витрат, а задля отримання можливості подивитися на власну справу під новим кутом зору, максимально використовуючи можливості, які дають сучасні практики сервісів та нові можливості комунікацій.

Аутсорсинг перекладається як «зовнішнє джерело», що недвозначно описує цей бізнес-процес не лише у якості передачі деяких функцій підприємства до виконання сторонньою організацією, але і безапеляційно свідчить про додаткові можливості цього «джерела», свого роду новий подих, чи нову точку зору на звичну діяльність.

Концепція аутсорсингу врешті зводиться до кількох тез:

  • Кожен займається тим, що в нього краще виходить;
  • Вирішення допоміжних завдань доручається тому, хто з ними легше справляється;
  • Година високої кваліфікації вартує більше робочого дня низької;
  • Отримання доступу до постійно оновлюваного, актуального досвіду кваліфікованих спеціалістів надає можливість замовнику послуг мінімізувати можливі втрати у власній справі та отримати додаткові можливості, яких не було раніше;
  • все вищевказане із меншими видатками.

Використання аутсорсингу в сфері бухгалтерських послуг підвищує ефективність функціонування підприємств в сфері ІТ, HR, фінансів, надання  послуг, у виробничій сфері, що допомагає підприємствам скоротити видатки, гнучко та своєчасно пристосуватися до поточного бізнес-середовища, зменшити можливі ризики, отримати та використати інформацію для своєчасної реалізації нових можливостей.

Незалежно від рівня унікальності кожного окремого бізнесу в ньому наявні складові, які пдлягають бізнес-процесуванню. Ми розглядаємо кожне підприємство у якості живої бізнес-структури, що в більшому чи меншому ступені належно пристосоване до виконання функціоналу, покладеного на нього власником чи керівником. Оптимізація видатків на ведення обліку не є самоціллю і виникає самостійно, внаслідок сегментування діяльності, її аналізу, прописування окремих самостійних алгоритмів та їх об’єднання у цілісну і прозору систему спільної діяльності людей.

Головною метою нашої діяльності поряд із оптимізацією, ми вбачаємо формування інструменту для людей які приймають рішення на кожному із рівнів відповідальності, включаючи найвищий. Своєчасне, в режимі онлайн, отримання фактичної інформації про стан справ, ідентифікація вузьких та проблемних місць, прогноз потенційних ризиків, безумовно надає можливість нашим партнерам бачити загальну картину діяльності із належним рівнем деталізації.

І саме так, Ви можете з нами домовитися, щоб розібрати саме ту частину загальної картини яка найбільше Вас цікавить.

 

КЦ «Актив»

 

В міру зайнятості, в майбутньому, плануємо у схожому форматі розглядати можливо не найбільш поширені, проте найбільш цікаві аутсорс-рішення та новини, що впливають на бізнес-середовище.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *