Про нас

Бухгалтерські послуги - актуальні для всіх і завжди.

Будь-яка компанія, підприємство або організація на будь-якому етапі розвитку, будь то тільки початок діяльності, динамічний або стабільний розвиток, потребує ведення бухгалтерського обліку професіоналами. Не в кожній компанії в сучасних умовах є можливість утримувати власний штат бухгалтерів, окрім того це викликає безліч додаткових витрат на оргтехніку, офісну площу і т.д. Від професіоналізму бухгалтера або штату бухгалтерів залежить правильність складання внутрішньої і зовнішньої звітності, ведення податкового обліку, точність розрахунків з контрагентами. Крім того, така діяльність регулюється законодавством і підлягає перевіркам, тому дуже важливо, щоб бухгалтерський облік був оформлений належним чином. Допущення систематичних помилок здатне привести до серйозних наслідків, включаючи накладення штрафних санкцій на компанію. Добре, коли компанія може собі дозволити досвідчених фахівців, які знають всі тонкощі ведення бухгалтерського обліку на підприємстві конкретного виду діяльності. А що робити невеликим компаніям, щоб не потрапити в неприємну ситуацію? Відповідь проста: звернутися в бухгалтерську компанію. Тому дуже багато компаній, які знаходяться тільки у витоків своєї діяльності, вважають за краще користуватися бухгалтерськими послугами.

 

Аутсорсинг бухгалтерських послуг - ефективна допомога будь-якому бізнесу

Вирішивши скористатися бухгалтерським обслуговуванням в нашій фірмі, Ви заощадите на власному штаті співробітників. Наші бухгалтерські послуги обійдуться вам дешевше, ніж оплата бухгалтерів. Однак якість надаваних фірмою послуг значно вище, так як у нас працюють професіонали в своїй області. Послуги ведення бухгалтерського обліку будуть надані на високому професійному рівні і з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу, адже у працівників нашої фірми є не тільки необхідні знання, а й величезний досвід у вирішенні навіть найскладніших завдань, з якими штатний бухгалтер міг і не стикатися у своїй роботі.

Кожен член команди - талановитий бухгалтер, що володіє здоровими амбіціями. Ми любимо свою справу і прагнемо принести максимальну користь кожному клієнту. З нами кожен знайде відповіді на будь-які питання, що стосуються податків і фінансів.

Консалтинговий центр «Актив» радий запропонувати вам послуги ведення обліку та консультування зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) підприємства. На даний момент ця послуга є актуальною, оскільки з кожним днем ​​все більше фірм стають учасниками ЗЕД. Це приносить більше прибутку, ніж посередництво, проте є ряд складнощів, які не завжди під силу вирішити самому

ЗЕД підприємства - це ділянка обліку, що вимагає особливої ​​уваги і грамотного підходу. Бухгалтерський облік ЗЕД істотно відрізняється від обліку операцій, пов'язаних з діяльністю всередині країни. Безпосередньо сама операція ЗЕД оформляється інакше. Так само є ряд особливостей в оподаткуванні та платежах ЗЕД. Наш спеціаліст допоможе розібратися з усіма особливостями ведення ЗЕД.